Jak funkcjonuje TerazOtwarte?

TerazOtwarte pomoże Ci znaleźć godz. otwarcia firm w pobliżu! Jeśli potrzebujesz pomocy w środku nocy lub po prostu najdzie Cię ochota na hamburgera, dzięki TerazOtwarte będziesz mógł szybko zlokalizować najbliższą czynną placówkę. Podaj lokalizację oraz kategorię i wybierz z listy wpis, którego szukasz.

Czy korzystanie z funkcji TerazOtwarte jest płatne?

Funkcja TerazOtwarte jest całkowicie bezpłatna!

Co zrobić jeśli podane godziny otwarcia nie są poprawne?

TerazOtwarte dokłada wszelkich starań, aby wszystkie informacje były aktualne. Jeśli jednak znajdziesz nieaktualne dane dann kliknij na „Zgłoś niepoprawne dane“. Wtedy pojawi się formularz, w którym masz możliwość podania aktualnych danych.

Znalazłem wpis dotyczący mojej firmy, pomimo tego, że nie wyrażałem zgody na umieszczenie moich danych?

Wszystkie dane w TerazOtwarte są pobierane z bazy danych Cylex Polska. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich publikaję w TerazOtwarte, skontaktuj się z nami.

Czy urlop oraz przerwy są uwzględnione w podanych godzinach otwarcia?

Pracujemy nad rozwiązaniem umożliwiającym uwzględnienie tego typu wyjątków.

Czy mogę posiadać wpis teraz-otwarte bez wyświetlania godzin otwarcia?

Nie, wpisy na teraz-otwarte są tworzone automatycznie, gdy zarejestrujesz się na Cylex i wprowadzisz tam swoje godziny otwarcia. Należy pamiętać, że jeśli usuniesz godziny otwarcia ze swojej listy Cylex, Twoja strona teraz-otwarte zostanie automatycznie całkowicie usunięta w ciągu 3 miesięcy. Jeśli nie masz regularnych godzin otwarcia, to możesz je podać w opcji "po uzgodnieniu" i w ten sposób Twój wpis w teraz-otwarte pozostanie aktywny. Ponadto możesz skorzystać z pozycji menu "Specjalne godziny otwarcia" w pulpicie nawigacyjnym Cylex, aby wprowadzić specjalne godziny otwarcia z wyprzedzeniem dla dni, w których godziny otwarcia Twojej firmy odbiegają od standardowych godzin, takich jak święta państwowe lub wydarzenia specjalne.